Kosmetolog, specjalista podolog.

Podolog, kosmetolog, pedagog, trener szkoleniowiec, właściciel firmy Europejski Instytut Podologiczny w Tarnowie.

Tytuł specjalisty podologa uzyskała podczas studiów I stopnia. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego – Wydziału Farmacji.

Tajniki podologii pogłębiała na licznych kursach i szkoleniach w kraju oraz zagranicą, stale podnosząc swoje kwalifikacje pod kierownictwem nestorki podologii w Polsce – dyp. podolog Magdaleny Hafezi-Chojeckiej. Posiadła obszerną wiedzę z zakresu biomechaniki kończyny dolnej, co umożliwia jej indywidualne dobieranie wkładek ortopedycznych. Współpracuje z interdyscyplinarnym zespołem chirurgów, diabetologów, flebologów, reumatologów, dermatologów, ortopedów oraz fizjoterapeutów. W swojej pracy zawodowej skupia się na nieustannym uświadamianiu społeczeństwa odnośnie problemów kończyn dolnych ze szczególnym uwzględnieniem osób z grupy ryzyka. Regularnie uczestniczy w rozmaitych prelekcjach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków – Koło w Tarnowie, przedszkola, szkoły czy domy kultury. Jest również pedagogiem i szkoleniowcem kursów podologicznych.

Aktywnie prowadzi wykłady podczas kongresów oraz targów związanych z tematyką podologiczną. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Podologicznego. Ma na swoim koncie wiele spektakularnych sukcesów z zakresu technik podologicznych. Właścicielka prężnie działającej Filii Instytutu Podologicznego w Tarnowie. Swoją pracę wykonuje z wielkim zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Najważniejszy jest dla niej komfort i bezpieczeństwo pacjenta podczas zabiegów. Zawsze uśmiechnięta, gotowa do pomocy.

Laureatka nagrody Orły Medycyny 2018 oraz Złote Orły 2019.