Tak wspominamy „Drzwi otwarte” z 6 i 7 października.

Organizatorami wydarzenia był Instytut Podologiczny oraz firma Podotrade. W tych dniach przeprowadzaliśmy bezpłatne konsultacje podologiczne a także wykonywaliśmy przeróżne zabiegi w zależności od problemu, z jakim boryka się klient. To, co najbardziej okazało się potrzebne, to możliwość wykonania na miejscu wkładek korygujących i odciążających. Niektóre wady ustawienia stopy i nieprawidłową postawę ciała można już rozpoznać u bardzo młodych osób, dlatego ważne jest zbadanie i stwierdzenie, jakie działania powinny być podjęte, aby uniknąć dalszych powikłań. Czasem jednym z najlepszych rozwiązań jest wykonanie wkładek indywidualnych.

Wielu klientów zatrzymywało się przy stanowisku z obuwiem A’rcopedico w celu wybrania dla siebie najkorzystniejszych i wygodnych butów, które zapewniają ulgę zmęczonym, a w wielu przypadkach zdeformowanym stopom.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się Pani Trycholog Ewa Cognac, która za pomocą trichoskopu przeprowadzała badanie skóry głowy. Uświadamiała klientom przyczyny wypadania włosów, ich przesuszania czy przetłuszczania się oraz doradzała odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji z linii MonRin. Można było również skorzystać z zabiegu trychologicznego, który w połączeniu z unoszącymi się w pomieszczeniu zapachami świec sojowych House of Glam to prawdziwy relaks. Oprócz świec sojowych można było zaopatrzyć się w herbaty ekologiczne Pukka , wielokrotnie nagradzane prestiżowym Great Taste Award za swą jakość i smak. Każda z tych herbat to mieszanka najwyższej jakości ziół, warto spróbować.Wszystkie produkty mozecie Państwo nabyć w sklepie internetowym BMSalononline.pl

Wszystkim odwiedzającym dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne wydarzenia !